I nehty podléhají trendům. Buďte stále in

Krása 17. dubna 2017 | 04:13 — Monika Moorová
Aktuální trendy velí minimalistickou manikúru. Zastánkyně klasiky však nešlápnou vedle se zemitě rudou s odleskem do hněda. Ať už módnímu diktátu podlehnete nebo ne, celkový vzhled nehtů musí ve výsledku působit čistě a upraveně.
Další 1 fotografie v galerii
Buďte trendy s neonovými nehty / Shutterstock

Rok 2017 už je v plném proudu a s ním přichází nejen mnoho nových příležitostí, ale také množství nových trendů v oblasti módy, účesů i manikúry.

Pokud máte ráda tělový odstín, můžete jásat, letos je totiž velkým hitem. Nehty působí nenápadně, elegantně a především upraveně. Nude laky na nehty ocení především ženy, které rády nosí barevné outfity. Neutrální odstín se totiž hodí naprosto ke všem barvám. Pozor by si však měly dát ženy s dlouhými prsty, protože tělová barva je opticky ještě prodlouží.

Naprosto odlišným trendem oproti nude lakům jsou ty metalické, které září na metry daleko. Na párty nebo na léto je takový lak naprostou nezbytností.

Tmavě zelená, která je často popisována jako odstín temného lesa, bude letos obrovským hitem. Může se zdát, že se hodí jen na podzim a zimu, ale podle nehtových designérů je skvělým doplňkem i pro jarní a letní měsíce.

Barevné květiny jsou symbolem jara, a proto letos na jaře patří mezi nejzásadnější trendy ve zdobení nehtů právě květinové motivy. Ty byly velmi populární už před lety a později se z nich stal přežitek, kterého se některé ženy nechtěly vzdát. Letos se mohou ke svému oblíbenému trendu zase vrátit.

Největším letním hitem budou opět zářivé neonové barvy. Kdo si troufne, může nápadné odstíny kombinovat. Skvěle funguje spojení zelené s modrou a růžové se žlutou.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Heidi Janků prožívá těžké období. A kvůli stresu se jí ozvala vážná nemoc

Nepříjemný zápach ze psí tlamy: Jak ho účinně odstranit?

Zpracování švestek na zimu: Rady a tipy jak na povidla a...

Chcete mít dokonale lesklý a čistý dřez? Vyzkoušejte náš...

Sušení potravin: Vyrobte si zdravé mlsání pro dlouhé zimní...

Zbavte se zbytečných chemikálií! Vydezinfikujte byt stejně...

Starší nebo nepoužívaný lak na nehty nevyhazujte. Máme pro...