V čem spočívá krása ženy? Nic složitého nehledejte!

Krása 14. srpna 2017 | 16:30 — Monika Moorová
Málokdo si uvědomuje, že skutečná krása ženy spočívá v její přirozenosti a ne v umění přetvořit se v někoho jiného. Odhalte s námi tajemství krásné pleti.
Dalších 7 fotografií v galerii
O pleť je třeba pečovat v každém věku. Nezapomínejte na to! / Shutterstock

Všechny toužíme po krásném vzhledu a pleti, ale jen málokterá z nás pro to dělá vše, co může. Přitom někdy stačí tak málo!

Nepodceňovat péči o pleť ve svém věku

O pleť je třeba pečovat v každém věku. Velmi důležitá je životospráva, ale i genetická výbava, jakou žena získala. Je vám více jak 25 let? Vaši pleť více hydratujte, regenerujte a věnujte jí větší pozornost.

Čistá pleť je základ

Pokud můžete, doporučujeme navštěvovat kosmetičku jednou měsíčně. Samozřejmě, domácí péče je stejně důležitá a pleť byste měly čistit minimálně dvakrát za den, a to ráno před aplikováním make-upu a večer před spaním.

Hydratace

Velmi důležité je pleť hydratovat. Jak přirozeně stárneme, pleť ztrácí kolagen a pružnost. Přísun vitaminů a minerálů je proto k nezaplacení.

Zpevněná pokožka bez celulitidy

O tom, že i štíhlé ženy mají sklony k celulitidě, jsme se již několikrát přesvědčili. Proto je důležité, pečovat o pokožku. Dopřát si pravidelný pohyb a zdravou stravu.

Okolí očí je nejdůležitější

Okolí očí hodně prozradí o našem životě a starostech. Aplikace séra, ale i očních krémů je proto nezbytná. Ty s přírodními složkami, nebo se složkami, které se nacházejí i v naší pleti, mají doslova blahodárné účinky.

Regenerace pomocí peelingu

Každou pleť je třeba mírně prokrvit a rozjasnit ji přirozeným způsobem. Peeling je tou nejlepší volbou. Pozor by si měly dát ženy, které mají více viditelné žilky, ty by se měly peelingu raději vyhnout.

Olej má uklidňující účinky na vaše tělo

Suchý olej je doslova něco úžasného. Na těle vytváří opravdu hedvábný efekt a dodá pokožce záři.

Make-up není tak špatný, jak si myslíte

Dokáže totiž ochránit před nečistotami a městským ovzduším. Alternativou je lehký BB cream nebo minerální pudrový make-up.

Pleť je důležité nechat odpočinout

Každá pleť potřebuje odpočinek. Dejte i vaší pleti "dny volna" a pokud nemusíte, neaplikujte na ni nic. Stejně byste doma neměly chodit nalíčené.

Čím spokojenější budete s kosmetikou, tím více si to budete užívat

Každé ženě sedí něco úplně jiného a také trvá nějaký čas, dokud si najde takovou kosmetiku, která jí vyhovuje. Samy však zjistíte, že když ji najdete, péče o pleť a o tělo vás bude bavit. A víte, co je velmi důležité? Mějte se rády!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Okouzlující Jitka Kocurová se po dlouhé době objevila na veřejnosti. Po dvou dětech vypadá báječně!

Padající sníh ze střechy může způsobit vážná zranění....

Máte doma loudila? Odnaučit psa žebrat o jídlo není až tak...

Vyrobte si vlastní purpuru a vytvořte doma tu nejkrásnější...

Vánoční tip: Nahraďte klasický štrúdl perníkovým s...

Živý stromek nesnáší přechod do tepla. Postarejte se o...

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....