Nevzdávejte se myšlenky nosit šaty i v zimě!

Móda 08. prosince 2016 | 10:20 — redakce
Náš velký módní přehled vám dokáže, že šaty nejsou jen na léto, a že i v zimě v nich můžete být za hvězdu.
Šaty v zimě? Proč ne! / Internet

Během zimního období se všichni snaží nabalit, co to jde. Jenže proč zapomínat na šaty, když mohou mít v zimě také využití?

JAKÉ ŠATY NA ZIMU?
1. V neutrálních tónech- černá, hnědá, šedá. A k tomu pak aktuální trendy odstíny sychravého ročního období - cihlově oranžová, rudá, vínová, khaki nebo třebabéžová.
2. Ke krku- více či méně hluboké výstřihy patří do parných letních dní. V zimě by výstřih u šatů nepůsobil dobře. Volte tedy střihy až ke krku nebo se šmrncovními límečky.
3. Pevné materiály- nejvhodnější šaty do chladných dní jsou svetrové nebo úpletové. Ideálním materiálem je také bavlna nebo koženka. Hlavně pamatujte, že květované vzory na tenkém umělém materiálu se do zimy nenosí! Nikdy.

JAK JE NOSIT?
1. Tmavé punčocháče- zima je nelítostná a pokud chcete oblékat šaty, buďto mějte přesně váš odstín silonových punčoch nebo klidně na nohy natahujte ty silnější. Kvalitní punčochy od renomovaných značek se pak postarají i o to, aby vám nebyla taková zima.
2. Volný svetr- není to malé sousto, ale pro módní fajnšmekry jsou v zimě pouzdrové šaty s oversized svetrem jako dělané. Přinesme francouzský styl i do českých ulic!
3. Kabát- nikdy neoblékejte přes šaty péřovou nebo jinak plněnou bundu nebo vestu. K šatům vždy a jedině jen kabát. Nejlépe stejně dlouhý jako jsou šaty, případně o něco delší.
4. Obuv k šatům - Nejlepší variantou jsou vysoké vyteplené kozačky, zejména pokud jste sivybrala punčocháče. Ty samozřejmě tolik nezahřejí, a tak jim musítetrochu dopomoci s výběrem správných a teplých botiček. K elegantnímu kabátku si zřejmě nevezmete gumové boty a ke sportovní bundě se zase nehodí boty na jehlách. Nezapomínejte také myslet na možnou ledovku a vyber si obuv s neklouzavou podrážkou.

Související články
Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Známý český muzikálový herec po operaci. Má ošklivou jizvu!

Živý stromek nesnáší přechod do tepla. Postarejte se o...

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....

Nebezpečné vánoční mlsání: Nevhodné potraviny mohou být...

Červeného vína se nemusíte vzdát. Jen se ho naučte pít a...

Místo rozkvetlé zahrady zelený dům. Jde to i jednoduše

Špinavá okna lze umýt i v zimě. Jen je potřeba dodržet pár...