Máte divočáka v posteli? Nejčastější problémy, která vás mohou potkat při hrátkách pod peřinou!

Vztahy 18. března 2017 | 05:39 — Monika Moorová
Pod peřinou máte pěkného divočáka se sexy tělem, který nezapomíná na předehru trvající deset minut a vždy vás přivede do extáze nějakou nevšední technikou. Milujete se dva až třikrát týdně a postel se vždy otřásá v základech. Anebo že by to bylo jinak?
Další 2 fotografie v galerii
Některé vztahy jsou plné vášně / Shutterstock

Štve vás, že milování je nuda, těžko dosahujete orgasmu, nebo byste chtěla sex mnohem častěji než partner? I postelové problémy se naštěstí dají řešit.

Problémy pramenící ze sexuální dysfunkce u jednoho z partnerů, případně u obou
Sexuální dysfunkce jsou poruchy způsobující‚ že člověk není schopen se podílet na sexuálním vztahu tak‚ jak by si přál. Mezi nejčastější sexuální dysfunkce patří:
nedostatek nebo ztráta sexuální žádostivosti
selhání genitální odpovědi (tj. porucha erekce u mužů a nedostatečná lubrikace u žen)
poruchy orgasmu (častěji, ale nikoli výhradně u žen)
předčasná ejakulace u mužů. Všechny tyto poruchy mohou mít příčiny jak somatické, tak psychické, případně může jít o jejich kombinaci.

Problémy vyplývající ze sexuálního nesouladu mezi partnery
Ten se může týkat požadavků na frekvenci pohlavního života, na jeho způsob, nespokojenost v sexuálním životě obecně apod.
Ať už potíže spadají do první či druhé skupiny, jako nejlepší řešení se vždy jeví odborná pomoc. Ta může zahrnovat nejčastěji péči sexuologickou, gynekologickou, urologickou a psychoterapeutickou.

Internet a časopisy jsou plné dobrých rad, jak zmíněné potíže řešit, stejně jako jsou plné mýtů a pověr. Obecně však lze říci, že pokud se jakýkoli problém vyskytne více než jednorázově, je nejlepším řešením vyhledat odbornou pomoc. Můžeme se tak vyvarovat riziku pramenícímu z prodlení a také rozvoji hlubších partnerských problémů.

Milujeme se pořád stejně
Vy a miliony lidí na téhle zeměkouli! Většina párů se miluje nejen stejným způsobem, ale trvá jim to také stejnou dobu. Pro některé lidi je skutečnost, že dopředu vědí, co nastane, uklidňující, a dokonce si bez této jistoty nedovedou představit orgasmus! To platí i pro ty, kteří orgasmu dosahují hůře a potřebují specifickou předehru.

Myslím, že nejsem přitažlivá
I celebrity mají dny, kdy se vůbec necítí sexy. Připadají si tlusté a nepřitažlivé. A platí to i pro ty, které se umísťují v žebříčcích nejpřitažlivějších obyvatel planety! Takže i to, že si někdy připadáte jako modelka z domu hrůzy, je zcela normální.

Předehra je velmi krátká
I tady člověk snadno propadne virtuální realitě, kterou nabízejí třeba filmy, či se nechá manipulovat různými statistikami, podle kterých trvá předehra obyčejně sedm až třináct minut. I tady platí, že je lépe nepodléhat nátlaku. Pokud vám k předehře stačí jedna minuta, je to naprosto v pořádku!

Spalující vášeň? Neznám!
Sex nemusí být jen erotika, ale také láska, zábava a pocit blízkosti. Párů, které se pokaždé milují, až se otřásá zem a padají skály, je jen velmi málo. Sex je častěji než se spalující vášní spojen s prostou fyzickou a psychickou touhou a potřebou.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bitcoin je nejlepší investicí letošního roku. Jeho těžba vyžaduje nesmírné množství elektrické energie

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....

Nebezpečné vánoční mlsání: Nevhodné potraviny mohou být...

Červeného vína se nemusíte vzdát. Jen se ho naučte pít a...

Místo rozkvetlé zahrady zelený dům. Jde to i jednoduše

Špinavá okna lze umýt i v zimě. Jen je potřeba dodržet pár...

Zázrak jménem cibule. Královna kuchyně, která zaručeně...