Existuje nebo neexistuje mýty opředený bod ženské slasti? A kolik jich vlastně je?

Vztahy 01. května 2017 | 06:20 — Monika Moorová
G-bod je jedno z nejcitlivějších míst ženského těla. Přitom je mnoho z nás, kteří ho do milostného života nezapojují, protože toho o něm ví málo nebo zkrátka netuší, kde jej nalézt.
Nerušit! Hledáme bod G / Shutterstock

Hledání malinkého místečka plného nervových zakončení trápí muže a ženy už víc než 60 let. Tehdy se totiž zrodila teorie o bodu G.

Kde ho najdete

Ne, bodem G není myšlen klitoris! Většina odborníků i jeho majitelek se shodne na tom, že tenhle zázrak přírody najdete na přední straně pochvy, někde v první třetině. Poznáte ho lehce, má totiž úplně jinou strukturu než stěna poševní, jedná se o takový houbovitý výběžek, jehož správnou stimulací byste měla docílit bouřlivého orgasmu.

Stimulace

Položte se na záda, roztáhněte nohy, podložte si pánev (např. polštářkem) a nohy ohněte v kolenou. Partner zasune do pochvy prostředníček (protože je nejdelší) a přibližně ve dvou třetinách pochvy přiloží prst dopředu k stydké kosti a prohmatá oblast močové trubice, přičemž lehce tlačí na poševní stěnu. Klidně může zvolit silnější tlak a plochu prohmatává ze strany na stranu. Partnerka jistě ucítí, když je G-bod nalezen. Prsty pak drážděte tento bod a pokud přidáte ještě současné dráždění klitorisu, může partnerka zažít opravdu silný orgasmus. Žena může mít zpočátku nutkání na močení, proto je vhodné před samotným drážděním vyprázdnit močový měchýř.

Pokud máte problémy najít tento bod v ležící poloze, můžete jej také stimulovat v pozici „zezadu“, protože zde má muž snadnější přístup k místu na přední straně pochvy. Partnerka si klekne, obrátí se záda k muži, ten dvěma prsty roztáhne vagínu, zatlačí směrem dolů a opět pohybuje prsty ze strany na stranu a také směrem dozadu a dopředu. Když najdete tento citlivý bod a budete pokračovat v jeho dráždění, může se stát, že tato tkáň vám svým zduřením bude připomínat tkáň ztopořeného penisu.

Ale pozor! Jestli jste našli bod G, nemáte zdaleka hotovo. Ve svém klíně máte ještě jedno písmeno propojené s erotikou. Bod A. Tohle místo v sobě prý skrývá uragán vášně a smyslnosti. Stačí ho najít a polaskat. A pak už si jen užívat neskutečného vyvrcholení! Ale o tom, jak najít bod A zase někdy příště.

Související články
Nechcete přijít o partnera? Přestaňte ho stále vyšetřovat
Co dělat, když zjistíte, že je váš partner závislý na matce?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci zjistili, že Pluto mohlo vzniknout z více než miliardy komet

Vyrobte si minivázičku. Z obyčejného nafukovacího balonku

Věděli jste, že vašeho psa může zabít i obyčejná voda?...

Chcete mít bohatou úrodu rajčat? Pověste je "hlavou" dolů

Nepořádek v zásuvkách? Vyrobte si jednoduchý pořadač a...

Obyčejné ořezávátko na tužky a větve. Během chvíle vám...

Zbavte se otravného mechu a plevele z vaší zámkové dlažby...