Stylový dárek k Valentýnu? Máme pro vás skvělé tipy!

Vztahy 05. února 2017 | 05:23 — Anna Novotná
Slavíte se svou láskou svátek zamilovaných a chtěli byste připravit nezapomenutelný dárek, který bude darovaný od srdce a který si budete moci vychutnat při společně strávených chvílích? Máme pro vás originální tipy.
Další 3 fotografie v galerii
Nezapomeňte 14. února na svou lásku a potěšte svou drahou polovičku něčím originálním / Shutterstock

Svátek svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn), se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky. Svátek zamilovaných se dočkal oblíbenosti i u nás a většina párů si každoročně láme hlavu nad tím, jaký dárek pro svého partnera obstarat.

Originální dárek pro svou drahou polovičku můžete nyní sami vytvořit díky Metaxe. Darujte její sladkou variantu se společnou fotkou a věnováním a překvapte tak jedinečným a osobním dárkem. 

Právě pro vás je určena Metaxa Honey Shot s vlastnoručně vyrobenou etiketou a romantickým vzkazem. Stačí jít na stránku bottlesandstories.cz, zakoupit lahev Metaxa Honey Shot, nahrát vaši společnou fotku a zdarma vytvořit vlastní etiketu s věnováním. Do pěti dnů vám bude originální valentýnský dárek doručen až domů!

Dalším originálním dárkem může být oblíbená valentýnská kytice Frutiko Valentýnské přání z čerstvých jahod, ananasů, exotických melounů, jablíček v čokoládě a hroznového vína nyní se slevou. Udělejte své lásce na Valentýna radost a překvapte ji originální lahodnou kyticí, na které si skvěle pochutná.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Helena Houdová zapózovala se svojí babičkou: Ve dvaadevadesáti vypadá fantasticky!

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....

Nebezpečné vánoční mlsání: Nevhodné potraviny mohou být...

Červeného vína se nemusíte vzdát. Jen se ho naučte pít a...

Místo rozkvetlé zahrady zelený dům. Jde to i jednoduše

Špinavá okna lze umýt i v zimě. Jen je potřeba dodržet pár...

Zázrak jménem cibule. Královna kuchyně, která zaručeně...