Trápí vás nesnesitelné partnerovo chrápání? Udělejte mu unikátní nápoj a budete mít celou noc klid

Zdraví 08. února 2018 | 10:09 — Monika Moorová
Chrápání bývá kamenem úrazu mnoha společných ložnic. Častokrát se nevyspí dobře ani sám chrápající. Pokud se tento problém týká právě vás, je na čase s tím něco dělat.
Další 3 fotografie v galerii
Pokud se tento problém týká právě vás, je na čase s tím něco dělat / Shutterstock

Už si ani nepamatujete, kdy jste se naposledy dobře vyspali? Pokud váš partner chrápe, že kvůli tomu nezamhouříte celou noc oko, můžete vyzkoušet, prý zaručený, recept.

Špatný spánek vede ke snížení pozornosti, podrážděnosti, bolestem hlavy a migréně, snížení sexuální výkonnosti a celkové únavě. Samotné chrápání je způsobeno uvolněním svalů měkkého patra, jazyka a hrdla. Tkáně v krku mohou být tak uvolněné, že částečně zablokují dýchací cesty a začnou vibrovat, což způsobí hlasité chrápání. Existuje řada faktorů, které k chrápání přispívají, od anatomie úst až ke konzumaci alkoholu.

Nápoj proti chrápání

Pokud se toužíte konečně klidně vyspat, zkuste náš domácí lék. Suroviny na něj se najdou v každé domácnosti. Co budete potřebovat?

  • 2 mrkve
  • 2 jablka
  • šťávu z citronu
  • zázvor

Postup

Mrkev, jablka i zázvor zbavte slupky, nakrájejte na menší kousky, rozmixujte a přidejte citronovou šťávu. Pokud se vám zdá být výsledný produkt příliš hustý, přilijte trochu vody. Před spánkem vypijte sklenici této směsi. Kromě toho, že vašemu tělu dodáte vitamin C, zázvor zmírní tlak v dutinách a kombinace jablka a mrkve zase pročistí dutiny od hlenu a uvolní se tak dýchací cesty. Chcete se ráno cítit jako znovuzrození? Připravte si nápoj k dokonalému uvolnění těla před spaním.

Zkuste si tento zdravý zázrak namixovat, určitě zabere i vám! A nezapomeňte, že alkohol před spaním, rovná se zvýšená pravděpodobnost chrápání. Proč? Alkohol uvolňuje svalstvo a člověk pak více chrápe. Pro osoby, které mají s chrápáním problém, není konzumace alkoholu několik hodin před spaním žádoucí. 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jennifer Aniston se v osobním životě nedaří! Rozpadlo se jí další manželství!

Naučte se patinovat nábytek. Získáte stylové a originální...

Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár...

Renovace schodů nemusí stát tisíce. Máme pro vás...

Vyrobte dětem domácí ekologické vodové barvy

Vyrobte si nevšední čelo za postelí. A za pár kaček

Postarejte se v zimě i o veverky. Tyto roztomilé akrobatky...