Poznejte erotogenní zóny vašeho protějšku podle znamení.

Vztahy 07. prosince 2016 | 13:50 — Anna Novotná
Jemné kousání do ušního lalůčku, vášnivé polibky na krku nebo erotická masáž nohou? I vy určitě máte na svém těle tajné místo, kterého když se váš partner či partnerka dotkne, zapomenete na všechno kolem vás. Využijte poznatky astrologů a překvapte svého partnera dokonalou znalostí jeho těla!
Znáte erotogenní zóny, jejichž stimulace ho přivede ke slasti? Nápovědu dávají znamení zvěrokruhu! / Internet

Erotogenní zóny jsou místečka na lidském těle, která si zaslouží opravdu velkou pozornost. Hlazení, dráždění alíbání těchto míst vám způsobí opravdovou slast. Věděli jste, že erotogenní zóny se mohou lišit také podle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, která místa jsou ta vaše nej, aobjevte nejvzrušivější místa svého protějšku.
Beran
Muž/Žena: Nejvíce citlivé u mužů jsou tvář a hlava. U žen jsou erotogenní zónou především ústa – polibky na zavřená víčka vyvolávají husí kúži. Potrpí si na masáže hlavy i na polibky na rty a uši. Nepohrdnou ani hlazením po čele a vlasech.
Býk
Muž/Žena: Oba vzrušují doteky na šíji. Muže obzvlášť vzrušuje ženský zadeček a sex zezadu. U žen je to především krk a jeho zadní část.
Blíženci
Muž/Žena:Erotogenní zónouu „blíženců“ tvoří celé ruce až po ramena a také prsty.
Rak
Muž/Žena: Oba oblibují sex ve vaně shorkou a silně vonící vodou. Erotogenní zóny na jejich těle jsou ukryté vokolí bradavek a na prsou. Muž oblibuje kromě toho i hlazení po zádech a vnitřní straně stehen.
Lev
Muž/Žena: „Lvi“ mají nejvíce citlivých míst právě na vnitřní straně stehen, zádech a bocích. „Lvice“ zvlhnou pri olizování uší, tváře, hrdla a vnitřní strany stehen.
Panna
Muž/Žena: Muže a ženu ve znamení panny vzrušuje především citlivé hlazení po břiše, hrudi a zároveň i míst pod břichem níže. Vyžadují dlouhou předehru a klasické polohy.
Váhy
Muž/Žena: Erotogenní zónou muže a ženy vtomto znamení je hlavně dolní část zad. Sní o sexu ve třech, žena „panna“ ráda „uspokojí“ muže i ňadry a ráda se přitom sleduje vzrcadle.
Štír
Muž/Žena: Jejich nejcitlivějším místem na těle jsou především pohlavní orgány, konečník a i pokožka jako celek. Rádi používají při sexu hračky na „oživení“.
Střelec
Muž/Žena: Muž střelec má svoje citlivá místa ukrytá na hrudi, krku, vbocích a vnitřních stranách stehen. U ženy „střelkyně“ zabodujete drážděním jejího zadečku a stehen. Mají sklony i ke kolektivnímu (skupinovému) sexu.
Kozoroh
Muž/Žena: Muži ve znamení „kozorožec“ jsou velmi výkonní vposteli. Jejich erotogenními zónami jsou vlasy, krk, hruď, boky a také „mužská pýchy“. Ženy vtomto znamení mají nejcitlivější místa na vnitřních stranách rukou a stehen.
Vodnář
Muž/Žena: U „vodnářů“ hledejteerotogenní zónyna chodidlech, nohách, zádech a genitáliích. Milují voňavou koupel a otírání se o tělo partnera.
Ryby
Muž/Žena: Nakonec znamení ryby. Jejich erotogenními místy jsou bradavky, krk, jeho zadní část, prsa a genitálie. Rádi přivoní i ksexu sprvky sado-masochismu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Unikátní japonská ponorka z druhé světové války byla skutečné monstrum

Krásné a zároveň užitečné. Pěstujte si účinné...

Zvětralé pivo nemusíte vylívat, ještě vám skvěle...

Zaštipujete na jaře jehličnany? Vyrobte si z výhonků...

Renovace nábytku s využitím látek je elegantní a nadčasová

Potřebujete i na jaře přitopit? Ekologické infrapanely...

Jak správně psům a kočkám vytáhnout klíště? Hlavně...

Zavřít reklamu