Už jste vzali vašeho teenagera na fotbal? Zkuste Eden

Ostatní 17. srpna 2019 | 16:58 — redakce
Ještě jste si netroufli vzít vašeho potomka na fotbalový stadion z obavy, že dav rozvášněných fanoušků a tvrdá hra profesionálních fotbalistů není nic pro dětské oči, nebo že 90-minutové sezení nic pro neposedné dětské nohy?
Dalších 6 fotografií v galerii
Flotilu Emil Frey Select využívají zejména manažeři včetně trenéra Jindřicha Trpišovského / Emil Frey Select

Pravdou je, že pro malé děti není fotbalový stadion ideálním místem, proto je raději nechte doma. S dospívajícími se ovšem klidně můžete vydat fandit, zvláště, jste-li sám příznivcem fotbalu a sportovní atmosféry. Ostatně společné sledování zápasu může být jednou z mála aktivit, ke které vašeho věčně otráveného teenagera ještě zlákáte.

Skvělým místem je fotbalový stadion Slavie v Edenu. Kromě zápasů se zde odehrávají akce, kterých se mohou zúčastnit i starší děti, a je třeba říci, že právě u nich jsou tyto akce nejoblíbenější.

První klání probíhá přímo před stadionem. Úkolem je trefit se správně mířeným kopem molitanovým míčem do kufru automobilu. Podaří-li se, získáváte červený slavistický náramek. Druhá soutěž se odehrává o poločasové přestávce přímo na hrací ploše. Tři vylosovaní z přihlášených soutěžících kopou před zraky diváků míčem do brány. Tato soutěž je určena hlavně dospělým, ale podaří-li se vám uspět, budete v očích vašeho potomka navždy hrdinou. Navíc vyhrajete auto z programu Emil Frey Select na týden. Co byste říkali třeba na sedmimístné SUV Peugeot 5008 ve vrcholné výbavě GT a nejvýkonnějším motorem nebo praktický a úsporný Citroën Berlingo na odvezení věcí z chalupy? Zahrajte si o ně!
 
Emil Frey Select je automobilovým partnerem SK Slavia Praha a právě on se stará o zajištění zmíněných doprovodných akcí. Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select působí na našem trhu poměrně krátce, ale už se mu podařilo nejen výrazně zamíchat kartami českého bazarového trhu, a také zahájit významné partnerství s legendárním fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Tímto spojenectvím Emil Frey Select získal příležitost navázat kontakt s velkou fanouškovskou základnou SK Slavia Praha a přiblížit návštěvníkům stadionu svůj program ojetých vozů.
 
Aktivity na Slavii bude Emil Frey Select provozovat po celý rok, takže se vyplatí přijít si zafandit, zastřílet si do kufru auta a při troše štěstí vsítit gól a zažít nezapomenutelnou chvilku slávy na pravém slavistickém greenu. Jak soutěže probíhají, vám přiblíží naše video.

Kromě toho můžete až do konce prázdnin navštívit muzeum Slavie v Edenu. Sem můžete vzít i menší děti.  Při té příležitosti si s nimi můžete zahrát na miniautodráze, kterou zde pro vás Emil Frey Select připravil.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

Léčivou bylinku, která pomáhá na nervy, diabetes či astma,...

Jak snadno vypeckovat třešně a zbavit je červů. Díky...

Zahrada ve svahu je velká výzva. Když ale dodržíte několik...

Okapy čistěte dvakrát do roka. Jen tak budou dobře fungovat a...

Z PET láhví se dají vyrobit praktické a zároveň hezké...

Kvalita spánku závisí i na čistém povlečení. Je třeba...

Zavřít reklamu