Každé léto dá vlasům zabrat. Jak jim vrátit ztracený lesk, pružnost a sílu?

Krása 17. září 2019 | 07:40 — Anna Novotná
Léto všichni milujeme, slunce ve tváři, ale taky ve vlasech. Ty je třeba stejně jako pleť udržovat v kondici, aby neztrácely lesk, pružnost a sílu. Bohužel vysoké teploty, přímý sluneční svit a mořská voda jsou pro vlasy pohromou, jdou špatně rozčesávat, neudrží vlny, krepatí.
Další 1 fotografie v galerii
Vraťte vlasům hydrataci i elasticitu / Shutterstock

Pro všechny ženy, jejichž vlasy volají po regeneraci připravil Salon YES VIP pořádný hydratační „kick" v podobě intenzivního vlasového rituálu YES INTENSIVE CARE.

Ošetření vlasů tvoří několik kroků, kdy specialistka namíchá ve správném poměru vhodném pro konkrétní typ vlasů produkty z řady Alterna Caviar Moisture. Jen vyškolený personál totiž rozumí postupům a přesnému odměřování jednotlivých složek programu, aby byl výsledek dokonalý.

Vlasům se vrací hydratace, elasticita, uhladí se kutikula, tedy vrchní vrstva vlasu složená z tenkých šupinek, které po létě bývají poškozené a dokonce se mohou začít odlupovat. Pak zůstává měkčí vnitřní část vlasového vlákna bez ochrany a časem může dojít k jeho fatálnímu poškození. Tato hrozba je však díky YES INTENSIVE CARE odvrácena.

Součástí rituálu je analýza vlasů a jejich potřeb, dále následuje mytí, masáž hlavy, aplikace jednotlivé regenerační a hydratační péče, pomyslnou tečkou je pak bezoplachová péče, která vlasy nezatíží, ale vylepšuje strukturu jemných suchých vlasů a zároveň je chrání před teplem až do 232 °C.

Tuto exkluzivní kúru si v Salonu YES VIP užijete se sklenkou vychlazeného prosecca, specialistka vám poradí, jak se o vlasy ideálně postarat i ve vašem domácím prostředí, a vhodnou péči máte možnost nakoupit přímo na místě. Cena rituálu je od 1050 Kč, v závislosti na délce a hustotě vašich vlasů.

Témata: vlasy, léto, hydratace
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vzniklo unikátní vozidlo Tatra Phoenix. K čemu slouží obrovské čelisti?

Na co si dávat pozor při zazimování balkonových rostlin?...

Zkuste zdravou a super jednoduchou čokoládovou pěnu hotovou za...

Zvěřina aneb zdravý gastro zážitek podzimu. Jak ji správně...

Pozor na nejčastější chyby při chovu morčat

Je čas vyvěsit ptačí budku. Víte, že je pro vaši zahradu...

Právě teď je ideální čas na výsadbu dřevin a cibulovin

Zavřít reklamu