Krásná pleť už nemusí být jen snem! Máme skvělý tip pro viditelné omlazení a hydrataci pokožky

Krása 12. března 2018 | 18:06 — Anna Novotná
Vrásky jsou součástí života. Proč ale vypadat starší, než se cítíte? Jak pleti navrátit mladší vzhled? Existuje velmi precizní metoda, jak vpravit do kůže látky, které vám zajistí dokonalou hloubkovou a dlouhodobou hydrataci.
Další 2 fotografie v galerii
Vsaďte na šetrné a efektivní omlazení / Shutterstock

Pleť je po zimě vyčerpaná. Potřebuje oživit a dodat vláhu, aby se připravil na léto. Sluneční paprsky pro ni budou totiž další velkou zátěží. Jistotu šetrného a efektivního omlazení nabízí Vital Injector. Tento malý ale velmi účinný přístroj je určen pro ošetření pokožky kyselinou hyaluronovou. 

Kyselina hyaluronová je stejně jako kolagen látka tělu vlastní a je součástí kožní vrstvy. Dokáže vázat vodu v kůži a díky tomu dochází v místě aplikace ke zvětšení tkáně, následnému nadzvednutí kůže, vyhlazení vrásek a zvýšení pevnosti pokožky.

Kyselinou hyaluronovou se 60. letech minulého století léčily popáleniny a kožní vředy, od let sedmdesátých ji používají i oční chirurgové a kromě farmaceutů a lékařů si kyselinu hyaluronovou oblíbil taky kosmetický průmysl. Její největší účinek je zaznamenán ve střední úrovni kůže takzvané dermis, kde vznikají vrásky. Kyselina hyaluronová nemá absolutně žádný vliv na mimické svalstvo. Mimika zůstává normálně funkční.

V lidském těle se kyselina hyaluronová běžně vyskytuje, najdeme ji za oční čočkou, v kloubní tekutině, ale i v kožní tkáni. Stárnutím ale kyseliny hyaluronové ubývá a naše pleť se snáze vysušuje a ztrácí elasticitu. Proto je dobré ji doplňovat.

Nejpreciznějším způsobem, jak tuto zázračnou látku do pleti vpravit, je pomocí Vital Injectoru. Tento přístroj je vlastně „pistole“, kterou vyškolený lékař přikládá na ošetřovanou plochu kůže. Ta vytvoří podtlak, přisaje se na kůži a z hlavice pistole vyletí pět jehliček, jež do dermis vpichují kyselinu hyaluronovou. To umožňuje naprosto rovnoměrné rozložení kyseliny a téměř dokonalou celoplošnou hydrataci.

„Zásadní výhodou je absolutně dokonalá volba hloubky a současně i velikosti dávky aplikace. Díky vakuovému přisátí na povrch kůže se jehla ponoří do přesně zvolené hloubky a hlavice obsahující pět mikrojehliček, uvolní na jeden výstřel naprosto přesné množství materiálu. Lidská ruka podobnou verzi při ošetření ploch nemůže zvládnout," prozradila nám MUDr. Miroslava Pelechová, která je primářkou prestižního pracoviště nejvyšší úrovně. 

Ústav lékařství a kosmetiky v Praze je zařízením s nejdelší tradicí a nejvíce zkušenostmi v České republice a vede ho právě prim. Mudr. Miroslava Pelechová. ÚLK nabízí profesionální služby estetické medicíny na klinické úrovni. Pochopitělně se zde využívájí nejnovější a nejkvalitnější metody. Výsledná cena ošetření je vždy závislá na rozsahu výkonu a na spotřebě materiálu. Její přesná výše je klientovi oznámena při počáteční konzultaci. 

Pokud i vy zvažujete jakoukoliv investici do své krásy, vždy si vybírejte nejlepšího možného odborníka, který s vámi bude postup dopředu konzultovat!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Unikátní video zachycuje hravé, ale nebezpečné kosatky doprovázející plavkyni

Upečte si jablka v máslovém župánku, budete se k nim rádi...

Pečené kuře na plechovce s pivem. Lahodné a šťavnaté maso...

Trápí vás v kuchyni octomilky? Vyvarujte se následujících...

Chcete tradiční stromeček? Pak sáhněte po slámě a...

Jak pečovat o pejska v zimě, aby se měl dobře. Dieta,...

Připravte si na Štědrý večer netradiční omáčku,...

Zavřít reklamu