Čert a móda nikdy nespí. Připravte se na módní trendy letošního jara

Móda 19. února 2019 | 11:50 — Monika Moorová
Nadýchané rukávy, vesty i košilové šaty. To jsou žhavé trendy na jaro/léto 2019. Pojďme se společně podívat, které styly budou letos in a které naopak zmizí v propadlišti dějin?
Dalších 5 fotografií v galerii
Jaro klepe na dveře, je třeba se řádně nažhavit / Instagram

Jaro již pozvolna klepe na dveře a je na čase se podívat na nejžhavější trendy nadcházejících měsíců. V čem budete in a jakým modelů byste se měla vyhnout?

Tie-dye

Sedmdesátá a osmdesátá léta ne a ne zmizet v propadlišti dějin. Hippie batika, kterou si dřív uměl za pomoci sava ze starého trička vyrobit každý, patří pomalu ke klasice, se kterou se ob sezónu vytasí každý větší módní dům. A nejinak je tomu i letos.

Široké rukávy

Výrazná ramena s vycpávkami se vrací. Takže pokud jste si něco z módních kousků vašeho mládí schovaly, nebojte se to teď vytáhnout, trochu poupravit a hurá mezi lidi. Maxi rukávy letos letí. 

Capri kalhoty

Capri kalhoty budou letos opět v módě. Oblíbené ¾ kalhoty si zamilují ženy v každém věku. Dají vyniknout vaším křivkám a v teplých dnech se v nich budete cítit velice pohodlně. Není totiž krásnější pocit, než se na jaře a v létě procházet v něčem, co je pohodlné a zaručeně atraktivní.

Přechody

Další vznešená krása. Škála jedné barvy, jemně odstupňovaná do tónů, poskládaná jako vějíř. Jak se tenhle trend ujme se uvidí. K tomu, aby dobře vyzněl, potřebujete pečlivé provedení a nejlépe hedvábí.

Plisé

Další nádhera. Plisované sukně jsou pořád v kurzu, i když tohle je tak líbivý a vděčný trend, že mu hrozí rychlý přechod do anti-trendu. Kromě sukní se ale bude nosit plisé na trenchcoatech nebo večerních šatech.

Kalhoty s rozparky

Je to takový šibalský trend. Představte si, jdete po ulici, máte na sobě tyhle široké kalhoty, co vypadají někdy jako sukně. Zvedne se vítr, rozparky se rozletí na všechny světové stran a vy nemáte žádný stres, protože jsou to přece kalhoty. Neukážete sice nic, ale vlastně odhalíte celé nohy! (Dále čtěte: Originální kousek oblečení, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy).

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nebezpečná lymská borelióza. Vakcína zatím neexistuje, čeští vědci však zaznamenali průlom

Kuna pod kapotou vašeho auta. Čeká vás únavný boj, ale s...

Kastrace kočkám a kocourům změní povahu. Jsou také...

Pýchavka pomáhá při rakovině i zánětech močových cest....

Klimatizace se zřejmě brzy stanou běžnou součástí...

Už naši předkové považovali černý bez za všelék....

Osvědčené pěstitelské tipy, jak přesazovat a správně...

Zavřít reklamu