Trpíte nadměrným pocením? Zkuste deodorační spodní prádlo!

Ostatní 10. dubna 2017 | 06:09 — Monika Moorová
Do Česka míří nový společenský trend, tzv. deodorační spodní prádlo. Málokteré prádlo se pyšní takovou přidanou hodnotou jako deodorační spodní prádlo.
Moderní druh spodního prádla, které je jedinečné svými filtračními vlastnostmi. / Shutterstock

A co, že je tou přidanou hodnotou? Deodorační prádlo je unikátní druh spodního prádla, které dokáže pohltit tělesné pachy.

V běžném prádle z bavlny je navíc vrstva s aktivním uhlím, které pohlcuje pachy. Technologii vyzkoušeli a aplikovali v Británii, nechali si ji patentovat a kalhotky a boxerky vyrábějí od roku 2008. Hned na první pohled prádlo zaujme svým klasickým designem, takže nikdo nepozná jeho mimořádné vlastnosti. V čem že spočívá jeho tajemství?

Prádlo je tvořeno mikrokeramickými částicemi, které zajištují jeho absorbční vlastnosti. Tkaninou je bavlna a elastin, takže prádlo je i velmi pohodlné a pružné. Toto prádlo je opravdový komfort pro lidi, kteří se chtějí cítit dobře, sebejistě a pohodlně.

Od klasického prádla je k nerozeznání. Tkaninou je z 92% bavlna a z 8% elastan. Jediný rozdíl je pouze filtrační vrstva s obsahem aktivního uhlí, která je zvenku pokryta tkaninou.

Spodní prádlo, které dokáže neutralizovat pachy, se stalo doslova hitem mezi byznysmeny, kteří hodně cestují a chtějí se dlouhodobě cítit svěže. Pozadu nezůstávají ani slavní sportovci, kteří mají deodorační prádlo rovněž v oblibě.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování pro nastávající maminky: Jak vyrazit do zahraničí bez rizika?

Cestování pro nastávající maminky: Jak vyrazit do...

Polský poloostrov Hel: Pohodové koupání i surfování v ráji...

Vydejte se na dovolenou po stopách Indiana Jonese a Vinnetoua

Chcete ochutnat nejlepší pizzu na světě? Vyražte do italské...

Do Vietnamu se můžete vydat za sedmým divem světa

5 důvodů, proč vyrazit do Bulharska: Do země, kde se vrtí...