Už jste vzali vašeho teenagera na fotbal? Zkuste Eden

Ostatní 17. srpna 2019 | 16:58 — redakce
Ještě jste si netroufli vzít vašeho potomka na fotbalový stadion z obavy, že dav rozvášněných fanoušků a tvrdá hra profesionálních fotbalistů není nic pro dětské oči, nebo že 90-minutové sezení nic pro neposedné dětské nohy?
Dalších 6 fotografií v galerii
Flotilu Emil Frey Select využívají zejména manažeři včetně trenéra Jindřicha Trpišovského / Emil Frey Select

Pravdou je, že pro malé děti není fotbalový stadion ideálním místem, proto je raději nechte doma. S dospívajícími se ovšem klidně můžete vydat fandit, zvláště, jste-li sám příznivcem fotbalu a sportovní atmosféry. Ostatně společné sledování zápasu může být jednou z mála aktivit, ke které vašeho věčně otráveného teenagera ještě zlákáte.

Skvělým místem je fotbalový stadion Slavie v Edenu. Kromě zápasů se zde odehrávají akce, kterých se mohou zúčastnit i starší děti, a je třeba říci, že právě u nich jsou tyto akce nejoblíbenější.

První klání probíhá přímo před stadionem. Úkolem je trefit se správně mířeným kopem molitanovým míčem do kufru automobilu. Podaří-li se, získáváte červený slavistický náramek. Druhá soutěž se odehrává o poločasové přestávce přímo na hrací ploše. Tři vylosovaní z přihlášených soutěžících kopou před zraky diváků míčem do brány. Tato soutěž je určena hlavně dospělým, ale podaří-li se vám uspět, budete v očích vašeho potomka navždy hrdinou. Navíc vyhrajete auto z programu Emil Frey Select na týden. Co byste říkali třeba na sedmimístné SUV Peugeot 5008 ve vrcholné výbavě GT a nejvýkonnějším motorem nebo praktický a úsporný Citroën Berlingo na odvezení věcí z chalupy? Zahrajte si o ně!
 
Emil Frey Select je automobilovým partnerem SK Slavia Praha a právě on se stará o zajištění zmíněných doprovodných akcí. Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select působí na našem trhu poměrně krátce, ale už se mu podařilo nejen výrazně zamíchat kartami českého bazarového trhu, a také zahájit významné partnerství s legendárním fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Tímto spojenectvím Emil Frey Select získal příležitost navázat kontakt s velkou fanouškovskou základnou SK Slavia Praha a přiblížit návštěvníkům stadionu svůj program ojetých vozů.
 
Aktivity na Slavii bude Emil Frey Select provozovat po celý rok, takže se vyplatí přijít si zafandit, zastřílet si do kufru auta a při troše štěstí vsítit gól a zažít nezapomenutelnou chvilku slávy na pravém slavistickém greenu. Jak soutěže probíhají, vám přiblíží naše video.

Kromě toho můžete až do konce prázdnin navštívit muzeum Slavie v Edenu. Sem můžete vzít i menší děti.  Při té příležitosti si s nimi můžete zahrát na miniautodráze, kterou zde pro vás Emil Frey Select připravil.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Antarktida není jediná, která podléhá změnám klimatu. Také Grónsko taje rychleji, než vědci předpokládali

Lidé se při čištění zrcadel dopouštějí tří velkých...

Do vysavače si můžete pořídit sáčky z papíru, nebo...

Pěstování oblíbené dýně Hokkaido

Jarní dekorace váš byt oživí. Když si je vyrobíte,...

Ocet je velmi účinný pomocník při úklidu. Jsou ale místa,...

Škrábance na autě můžete dobře zahladit pomocí běžných...

Zavřít reklamu