Co zabírá na znamení, ve kterém se narodil muž, který vás zajímá? Zkuste následující postup a bude váš

Vztahy 28. září 2017 | 14:03 — Monika Moorová
Brousíte si zuby na další objekt? Podívejte se, jak reagují muži z různých znamení. Inspirujte se následujícími větami a ani nemusíte dělat žádné první kroky.
Další 1 fotografie v galerii
Jak získat muže svých snů? Inspirujte se následujícími větami / Shutterstock

Není potřeba, aby ženy podnikaly první kroky, ani se nemusí přizpůsobit době, která to vyžaduje. Muži, kteří se o ženu snaží, jsou stále v kurzu, ale někdy nezaškodí zjistit, co pro určité znamení platí a jít štěstí naproti.

Beran

Beran má rád mír a pohodu. To je důvod, proč ho žena dostane tím, že mu tyto potřeby naplní svým pozitivním přístupem k životu. Berana získáte úsměvem a smyslem pro humor. Má rád smích, takže pokud máte smysl pro humor, je váš.

Býk

Miluje zábavu a uvolněnější způsob života. Muže narozeného v tomto znamení získáte tím, že ho pozvete na nějakou zábavu, akci, koncert či film. Bude cítit, že vám na něm záleží a tím ho zaujmete. Má rád pohodu a akční ženy.

Blíženec

Blíženci myslí jinak než ostatní muži. Zajímají je věci, které mají hlubší smysl, a proto muže narozeného v tomto znamení dostanete vlastním zájmem o různé věci a celkovým přehledem. Má rád rozhovory a vyhrávají u něj komunikativní ženy.

Rak

Na první pohled může vypadat jako nudný a nekomunikativní člověk. Opak je pravdou. On jen potřebuje čas, aby se lidem otevřel. Když projde touto fází, zamilujete si ho. Raci hledají společnost žen, s nimiž se baví, které jsou uvolněné a sebevědomé.

Lev

Lev miluje komplimenty a pozornost. Získáte si ho lichotkami a tím, že ho budete jistým způsobem obdivovat. Zní to divně, ale díky komplimentům si vás oblíbí a časem vám je vrátí. Lev je silná osobnost, a tak mu ukažte, že i vy jste silná a odhodlaná žena.

Panna

Muž v tomto znamení je nejmilejší a nejvíce vzdělaný vůbec. Proto chce mít po svém boku ženu, která je stejně dobrosrdečná a láskyplná. Buďte ale opatrní a nic nepředstírejte, neboť muž v tomto znamení vás dokáže rychle prokouknout.

Váhy

Odhodlanost je to, co tento muž hledá u žen. Zaujme ho žena, která ví, co chce, má své sny, jde si tvrdě za nimi a neřeší, co si myslí okolí. Pokud mu ukážete, že jste silný člověk s vizí, bude váš.

Štír

Štír je výrazný, odlišný a neuvěřitelně atraktivní. Muže narozené v tomto znamení ve společnosti nepřehlédnete. Pokud jste i vy výjimečná a hlavně jiná, než jsou ostatní ženy, máte u něho velkou šanci. Imponuje mu, když jste sama sebou, vždy projevíte svůj názor a nepodléháte názorům okolí.

Střelec

Střelce získáte entuziasmem, nadšením a životní energii. Miluje odvážné, dynamické ženy a nemá rád nudu. Čím akčnější budete, tím víc ho budete přitahovat. Jeho život je rozmanitý a pro to vám nehrozí ve vztahu s ním žádný stereotyp.

Kozoroh

Pokud máte ráda hlubokomyslnou konverzaci a zajímáte se o dění kolem sebe, jste ideální partnerkou pro Kozoroha. Upřednostňuje inteligentní ženy a rád komunikuje. Získáte ho vaši otevřeností a samozřejmě i přehledem.

Vodnář

Vodnář je velmi zajímavý muž. Má rád společnost lidí, ale zároveň žije jakoby ve svém vlastním světě. Pokud dokážete přijmout tento svět a dostanete se na společnou vlnu, nikdy na vás nezapomene.

Ryby

Abyste získala muže ve znamení Ryb, musí přeskočit pověstná jiskra. Bez ní to nepůjde. Ryba musí cítit spojení mezi ním a jeho partnerkou. Rybu "ulovíte" jen tehdy, pokud budete na stejné vlně, budete upřímná a nebudete si na nic hrát.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Přírodní horké prameny, které prý omlazují, jsou rozesety po celém světě

Přírodní horké prameny, které prý omlazují, jsou rozesety...

Které země mají nejlepší počasí na světě? Malá...

Rádi dobře jíte a navštěvujete farmářské trhy?...

Máte rádi dobrodružství a chcete po světě cestovat opravdu...

Chystáte se do Japonska? Ubytujte se v tradičním rjokanu,...

Řecko v zimě rozvoní pečené kaštany. Vyražte na...

Zavřít reklamu