Vypněte a dopřejte si příjemný relax!

Zdraví 05. prosince 2016 | 05:45 — Anna Novotná
Pracujete od rána do večera a víkendy vám také utečou tak rychle, že se nestačíte vzpamatovat? Cítíte se často vyčerpaná a stále v jednom kole? Neumíte se patřičně uvolnit ani v intimních chvílích? Pak byste se měla co nejdříve naučit relaxovat!
Vypněte a zarelaxujte si! / Internet

Manžel či přítel tráví hodiny před televizní obrazovkou, oči má jen pro ten kulatý "nesmysl" a vás úplně přehlíží? Pak jste našla ideální čas na odpočinek. Udělejte si domácí wellness a naberte sílu. Zasloužíte si to!

Vytvořte harmonické prostředí
Mezi haldami nevyžehleného prádla nebo rozházenými věcmi se vám asi moc dobře odpočívat nebude. Proto než začnete s relaxací, seberte poslední síly a upravte vše tak, abyste se cítila příjemně. A pak už můžete začít. Předtím ještě ale „vyžeňte“ rodinu někam ven. Abyste měla čas skutečně jen pro sebe a nemusela neustále odbíhat a plnit přání dětí či manžela.

Regenerační lázeň z mořských řas
Zmáhá-li vás únava, připravte svému tělu regenerační koupel z mořských řas.Napusťte sivanu, teplota by neměla být příliš horká, jen příjemně teplá. Do vody nasypte pět vrchovatých polévkových lžic sušených mořských řas a nechte se unášet uklidňujícími účinky lázně. Doporučená doba koupele je 15 minut. Mořskéřasykoupíte v obchodech se zdravou výživou.

Natřete se od hlavy až k patě
Po koupeli byste měla pokožku náležitě ošetřit. Sáhněte po tělovém mléku, které vyhovuje potřebám vaší pokožky. Toužíte byt relaxovaná od hlavy až k patě? Pak do mléka kápněte par kapek aromaterapeutického olejíčku. Nádherně kůži provoní i povzbudí.

Alkohol ano, ale s mírou
Mnoho lidí má relax spojený s pitím alkoholu. Pokud si pod pitím alkoholu nepředstavíte mejdan končící v sedm ráno pod stolem v nějakém baru, pak i vy můžete směle relaxovat v doprovodu alkoholu. Lehká bílá nebo růžová vína jsou ideálním nápojem ke slavnostní relaxační večeři. Pokud si to ovšem chod večeře vyžaduje, dopřejte si klidně červené.

Zdřímněte si
Spánek zvyšuje výkonnost a zlepšuje zdraví. I velmi krátké dřímání stačí k dobití energie a pevnější pleti. Natáhněte se a oddejte se odpočinku.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

Nadměrná plynatost trápí mnoho psů. Co pomůže?

Kyselina citronová je malý zázrak, který účinně vyčistí...

Je vaše prádlo zašedlé? Zapomeňte na chemická bělidla a...

Hledáte rychlé a levné řešení, jak oplotit vaši zahradu?...

Začala vaše kočka doma značkovat? Víme, jak si s tím...

Kupí se vám v zimě doma popel? Nevyhazujte jej, má v...

Zavřít reklamu