Vypněte a dopřejte si příjemný relax!

Zdraví 05. prosince 2016 | 05:45 — Anna Novotná
Pracujete od rána do večera a víkendy vám také utečou tak rychle, že se nestačíte vzpamatovat? Cítíte se často vyčerpaná a stále v jednom kole? Neumíte se patřičně uvolnit ani v intimních chvílích? Pak byste se měla co nejdříve naučit relaxovat!
Vypněte a zarelaxujte si! / Internet

Manžel či přítel tráví hodiny před televizní obrazovkou, oči má jen pro ten kulatý "nesmysl" a vás úplně přehlíží? Pak jste našla ideální čas na odpočinek. Udělejte si domácí wellness a naberte sílu. Zasloužíte si to!

Vytvořte harmonické prostředí
Mezi haldami nevyžehleného prádla nebo rozházenými věcmi se vám asi moc dobře odpočívat nebude. Proto než začnete s relaxací, seberte poslední síly a upravte vše tak, abyste se cítila příjemně. A pak už můžete začít. Předtím ještě ale „vyžeňte“ rodinu někam ven. Abyste měla čas skutečně jen pro sebe a nemusela neustále odbíhat a plnit přání dětí či manžela.

Regenerační lázeň z mořských řas
Zmáhá-li vás únava, připravte svému tělu regenerační koupel z mořských řas.Napusťte sivanu, teplota by neměla být příliš horká, jen příjemně teplá. Do vody nasypte pět vrchovatých polévkových lžic sušených mořských řas a nechte se unášet uklidňujícími účinky lázně. Doporučená doba koupele je 15 minut. Mořskéřasykoupíte v obchodech se zdravou výživou.

Natřete se od hlavy až k patě
Po koupeli byste měla pokožku náležitě ošetřit. Sáhněte po tělovém mléku, které vyhovuje potřebám vaší pokožky. Toužíte byt relaxovaná od hlavy až k patě? Pak do mléka kápněte par kapek aromaterapeutického olejíčku. Nádherně kůži provoní i povzbudí.

Alkohol ano, ale s mírou
Mnoho lidí má relax spojený s pitím alkoholu. Pokud si pod pitím alkoholu nepředstavíte mejdan končící v sedm ráno pod stolem v nějakém baru, pak i vy můžete směle relaxovat v doprovodu alkoholu. Lehká bílá nebo růžová vína jsou ideálním nápojem ke slavnostní relaxační večeři. Pokud si to ovšem chod večeře vyžaduje, dopřejte si klidně červené.

Zdřímněte si
Spánek zvyšuje výkonnost a zlepšuje zdraví. I velmi krátké dřímání stačí k dobití energie a pevnější pleti. Natáhněte se a oddejte se odpočinku.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nebezpečná letiště: Tady naskakuje husí kůže i zkušeným pilotům

Nebezpečná letiště: Tady naskakuje husí kůže i zkušeným...

Jedna z nejkrásnějších zemí Evropy se může pochlubit...

Dechberoucí scenérie a nádherná příroda. U našich sousedů...

Navštivte kouzelný stát, který tu už za pár desítek let...

Petrohrad: Jeden den vám v tomto krásném městě rozhodně...

Klenot Arabského poloostrova: Navštivte tajemnou a neznámou...

Zavřít reklamu