Zatočte s vysokým tlakem. Zkuste prověřený recept, který zaručeně zabírá

Zdraví 21. dubna 2018 | 10:04 — Monika Moorová
Kořeny má tento recept v sousedním Německu. Elixír se skládá ze složek, které najdete ve své kuchyni. Každá jedna patří mezi zdravé potraviny, a pokud spojíte jejich sílu, máte k dispozici nápoj se zázračnými účinky. Potřebujete jen česnek, citron a zázvor.
Další 3 fotografie v galerii
Vyzkoušejte nápoj, který podpoří zdraví a dodají vašemu tělu dostatek výživných látek / Shutterstock

Vyzkoušejte následující recept z ingrediencí, které podpoří zdraví a dodají vašemu tělu dostatek výživných látek. Máte problémy se spánkem? Zkuste náš přírodní recept.

Česnek má antibakteriální, antiseptické a antivirové vlastnosti. Vyniká množstvím zdraví prospěšných látek, včetně draslíku, sodíku, vápníku, zinku, mědi, ale i vitamínu C, manganu a vlákniny. Dalším přírodním antioxidantem je zázvor, který ocení zejména lidé s trávicími obtížemi. Navíc obsahuje gingerol, což je látka, která působí jako účinný nástroj pro prevenci a léčbu nádorů tlustého střeva. Silnou dvojku doplňuje citrón, který posiluje imunitní systém a zlepšuje metabolismus.

Co budete potřebovat?

  • 4 citróny
  • 4 stroužky česneku
  • 2 PL strouhaného zázvoru
  • 500 ml vody

Jak na to?

Po důkladném opláchnutí zázvoru a citronů, nařezejte citrony i se slupkou na plátky a nechte chvilku odstát. Následně oloupejte česnek a nastrouhejte zázvor. Vše rozmixujte v mixéru dohladka. Vylijte směs do hrnce, zalijte vodou a nechte na okamžik přejít varem. Nezapomeňte nápoj stále míchat. Poté nechte vychladnout a přeceďte. Uchovávejte ve skleněné láhvi v chladničce. Více o zázvoru a jeho účincích na naše tělo se dozvíte zde.

Abyste využili účinky nápoje na maximum, vypijte vždy jednu sklenici (200-250 ml) 2 hodiny před snídaní. Dělejte tak po dobu 2 týdnů. Následuje týdenní přestávka a pak opět dvoutýdenní cyklus.

Připravený nápoj by vám měl snížit krevní tlak a celkově posílit vaši imunitu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Říční plavby Evropou se stávají obrovským hitem posledních let

Říční plavby Evropou se stávají obrovským hitem...

Stonehenge má menšího bratříčka. Kdo postavil tajemný,...

Toužíte po šlechtickém titulu? Navštivte některý z...

Pár věcí za které na dovolené ušetříte, ale budete toho...

Ráj turistů a rybářů. To je vstupní brána do Žďárských...

Při pronájmu auta v zahraničí můžete pořádně prodělat,...

Zavřít reklamu