Recept na posílení kondice během 15 sekund

Zdraví 28. července 2018 | 12:14 — Monika Moorová
V jednoduchosti je síla. Víte, že existuje způsob, který vaši imunitu podpoří již během několika sekund a díky kterému prožijete týdny bez známek skleslosti a bez nemocí? Přinášíme vám recept.
Další 1 fotografie v galerii
Jednoduchá cesta k posílení imunity / Shutterstock

Jak posílit imunitu během 15 sekund?

Připravte si lavor nebo větší mísu, do které nalijte 10-15 centimetrů velmi studené vody, popř. můžete přidat i kousky ledu. Ponořte nohy do studené vody a hýbejte s nimi po dobu 10 až 15 sekund. I když to není zpočátku zrovna nejpříjemnější pocit, vydržte. Pak otřete nohy drsným froté ručníkem a dejte si tlusté vlněné ponožky.

Opakujte tento proces každý večer před spaním. Tuto metodu oceníte zvláště nyní v parném létě, neboť díky ní nádherně ochladíte své tělo. Říká vám něco kolostrum? Jedná se o zázračnou tekutinu, která posílí vaši imunitu. Více jsme psali zde

Co dělá tato metoda s organismem?

V žádném případě se nemusíte bát o svůj zdravotní stav kvůli ledové vodě. Naopak, budete se cítit lépe. Léčbou ledovou vodou vaše tělo získá vitalitu a odolnost díky stresu. Jednoduše řečeno tím, že vystavíte své tělo menšímu stresu, což je v tomto případě šok v podobě ledové vody, posílíte odolnost svého těla přirozeným způsobem.

Jak na nás metoda působí?

  • zvyšuje metabolismus
  • stabilizuje krevní tlak
  • snižuje bolest
  • zlepšuje náladu 

Účinky otužování na organismus jsou jasné. Stejně je to i v tomto případě, kdy jsou nohy vystaveny chladu a následně teplu. Patříte k vyznavačům zdravého životního stylu? Přečtěte si, co se s vaším tělem udělá jedna sklenka vody vypitá ihned po probuzení.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Odpočiňte si od nákupního shonu a užijte si vánoční čas v muzeu betlémů

Odpočiňte si od nákupního shonu a užijte si vánoční čas...

Nádherné pláže Evropy, které zatím neokupují davy turistů...

Nádhernou vánoční atmosféru si užijete doslova za humny. Na...

Přírodní skvost Nízkého Jeseníku: Rešovské vodopády jsou...

Nejlepší lázeňská města v Evropě, kde můžete během zimy...

Budoucnost turistiky: Jak budeme cestovat v roce 2028? Trendy...

Zavřít reklamu