Recept na posílení kondice během 15 sekund

Zdraví 28. července 2018 | 12:14 — Monika Moorová
V jednoduchosti je síla. Víte, že existuje způsob, který vaši imunitu podpoří již během několika sekund a díky kterému prožijete týdny bez známek skleslosti a bez nemocí? Přinášíme vám recept.
Další 1 fotografie v galerii
Jednoduchá cesta k posílení imunity / Shutterstock

Jak posílit imunitu během 15 sekund?

Připravte si lavor nebo větší mísu, do které nalijte 10-15 centimetrů velmi studené vody, popř. můžete přidat i kousky ledu. Ponořte nohy do studené vody a hýbejte s nimi po dobu 10 až 15 sekund. I když to není zpočátku zrovna nejpříjemnější pocit, vydržte. Pak otřete nohy drsným froté ručníkem a dejte si tlusté vlněné ponožky.

Opakujte tento proces každý večer před spaním. Tuto metodu oceníte zvláště nyní v parném létě, neboť díky ní nádherně ochladíte své tělo. Říká vám něco kolostrum? Jedná se o zázračnou tekutinu, která posílí vaši imunitu. Více jsme psali zde

Co dělá tato metoda s organismem?

V žádném případě se nemusíte bát o svůj zdravotní stav kvůli ledové vodě. Naopak, budete se cítit lépe. Léčbou ledovou vodou vaše tělo získá vitalitu a odolnost díky stresu. Jednoduše řečeno tím, že vystavíte své tělo menšímu stresu, což je v tomto případě šok v podobě ledové vody, posílíte odolnost svého těla přirozeným způsobem.

Jak na nás metoda působí?

  • zvyšuje metabolismus
  • stabilizuje krevní tlak
  • snižuje bolest
  • zlepšuje náladu 

Účinky otužování na organismus jsou jasné. Stejně je to i v tomto případě, kdy jsou nohy vystaveny chladu a následně teplu. Patříte k vyznavačům zdravého životního stylu? Přečtěte si, co se s vaším tělem udělá jedna sklenka vody vypitá ihned po probuzení.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci zjistili nové poznatky o děsivém pravěkém predátorovi se žraločími zuby

Máte na zahradě broskvoně? Ochraňte je včas před...

Jak doma uložit knížky originálně, vtipně a s nápadem

Chcete letos sklízet levanduli? Právě nastal čas na její...

Potřebujete snadno připevnit poličku? Zkuste ji jednoduše...

Chcete mít doma krásně kvetoucí orchideje? Za trochu péče...

Pořizujete si novou pánev? Myslete na to, na jakém sporáku ji...

Zavřít reklamu