Zatočte s vysokým tlakem. Zkuste prověřený recept, který zaručeně zabírá

Zdraví 21. dubna 2018 | 10:04 — Monika Moorová
Kořeny má tento recept v sousedním Německu. Elixír se skládá ze složek, které najdete ve své kuchyni. Každá jedna patří mezi zdravé potraviny, a pokud spojíte jejich sílu, máte k dispozici nápoj se zázračnými účinky. Potřebujete jen česnek, citron a zázvor.
Další 3 fotografie v galerii
Vyzkoušejte nápoj, který podpoří zdraví a dodají vašemu tělu dostatek výživných látek / Shutterstock

Vyzkoušejte následující recept z ingrediencí, které podpoří zdraví a dodají vašemu tělu dostatek výživných látek. Máte problémy se spánkem? Zkuste náš přírodní recept.

Česnek má antibakteriální, antiseptické a antivirové vlastnosti. Vyniká množstvím zdraví prospěšných látek, včetně draslíku, sodíku, vápníku, zinku, mědi, ale i vitamínu C, manganu a vlákniny. Dalším přírodním antioxidantem je zázvor, který ocení zejména lidé s trávicími obtížemi. Navíc obsahuje gingerol, což je látka, která působí jako účinný nástroj pro prevenci a léčbu nádorů tlustého střeva. Silnou dvojku doplňuje citrón, který posiluje imunitní systém a zlepšuje metabolismus.

Co budete potřebovat?

  • 4 citróny
  • 4 stroužky česneku
  • 2 PL strouhaného zázvoru
  • 500 ml vody

Jak na to?

Po důkladném opláchnutí zázvoru a citronů, nařezejte citrony i se slupkou na plátky a nechte chvilku odstát. Následně oloupejte česnek a nastrouhejte zázvor. Vše rozmixujte v mixéru dohladka. Vylijte směs do hrnce, zalijte vodou a nechte na okamžik přejít varem. Nezapomeňte nápoj stále míchat. Poté nechte vychladnout a přeceďte. Uchovávejte ve skleněné láhvi v chladničce. Více o zázvoru a jeho účincích na naše tělo se dozvíte zde.

Abyste využili účinky nápoje na maximum, vypijte vždy jednu sklenici (200-250 ml) 2 hodiny před snídaní. Dělejte tak po dobu 2 týdnů. Následuje týdenní přestávka a pak opět dvoutýdenní cyklus.

Připravený nápoj by vám měl snížit krevní tlak a celkově posílit vaši imunitu.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Moderátorka Hanka Reinders Mašlíková se rozhodla skoncovat se svým trápením

Věděli jste, že vašeho psa může zabít i obyčejná voda?...

Chcete mít bohatou úrodu rajčat? Pověste je "hlavou" dolů

Nepořádek v zásuvkách? Vyrobte si jednoduchý pořadač a...

Obyčejné ořezávátko na tužky a větve. Během chvíle vám...

Zbavte se otravného mechu a plevele z vaší zámkové dlažby...

Zapomeňte na chemii. Udělejte si svůj vlastní difuzér